Hostal Betelu

36 zdjęć
Sprawdź pokoje i ceny
Przyjazd
Wybierz datę
Wyjazd
Wybierz datę
Pokoje i Goście2 Gości, 1 pokój
Otworzymy Booking.com w nowej karcie w celu uczciwego porównania.
Hostal Betelu
$$$$

Przegląd

Do dyspozycji jest również parking w pobliżu.

Lokalizacja

Peru-Harri oraz Tumulo Sokillete są zlokalizowane odpowiednio w 7 km ta 4 km stąd. Ta nieruchomość znajduje się 25 minut jazdy samochodem od Zarauz. Ermita de San Donato leży w odległości 25-minutowego spaceru stąd.

Do lotniska San Sebastian można dojechać samochodem w około 53 minut.

Pokoje

Podczas pobytu gościom zapewnione są telewizja satelitarna i telewizja wielokanałowa. Do użytku gości łazienki wyposażone w oddzielną toaletę, wannę i prysznic.

Przydatne informacje
Przyjazd/Wyjazd
od 14:00-23:00
od 09:00-11:00
Udogodnienia
Darmowy publiczny parking dostępny jest w pobliżu.
Bezpłatny bezprzewodowy Internet jest dostępny w .
Inne informacje
Dziecko i dodatkowe łóżka
W pokoju nie ma dodatkowych łóżek.  W pokoju nie ma łóżeczek niemowlęcych. 
Zwierzęta domowe
Zwierzęta domowe nie są akceptowane.
Cennik
Sprawdź dostępność i ceny dla swoich terminów już teraz!

Dostępne pokoje

Pokój
  • Powierzchnia:

    15 m²

  • Miejsce do spania:
    2 łóżka pojedyncze
  • Prysznic
  • Ogrzewanie

Udogodnienia

Główne udogodnienia

Wi-Fi
Darmowy parking
Przechowalnia bagażu
Całodobowa recepcja
Posiłki/ Napoje

Bar/ Poczekalnia

Restauracja

Telewizja

Telewizor LCD

Zwierzęta nie są dozwolone

Zakaz wprowadzania zwierząt

Zakaz palenia

Całkowity zakaz palenia

Wyżywienie

  • Restauracja
  • Bar/ Poczekalnia
  • Obiady na wynos

Rekreacja

  • Sala rekreacyjna/Sala kinowa

Wyposażenie pokoju

  • Ogrzewanie
  • Kącik dzienny
  • Stół

Łazienka

  • Bezpłatny zestaw kosmetyków

Media

  • Telewizor LCD

Wystrój pokoju

  • Podłoga z parkietem
Pokaż wszystkie udogodnieniaUkryj udogodnienia

Podstawowe informacje o Hostal Betelu

💵 Najniższa cena pokoju 127 PLN
📏 Odległość do centrum 300 m
✈️ Odległość do lotniska 53.5 km
🧳 Najbliższe lotnisko Lotnisko Pamplona, PNA

Lokalizacja

Adres
Adres został skopiowany.
Mayor, 7, Betelu, Hiszpania, 31890
Widok mapy
Mayor, 7, Betelu, Hiszpania, 31890
  • Atrakcje turystyczne
  • W pobliżu
  • Hotele w pobliżu
Apeztegi zarra dorretxea
580 m
Indianoetxea
580 m
Orellako ermita
580 m
Pedro Deuna apostoluaren eliza
580 m

Opinie o Hostal Betelu

8.4 /10
Świetnie
290 opinii
Zweryfikowane opinie  
Odkryj najwyżej oceniane opcje dzięki recenzjom, które weryfikujemy na naszej stronie i w Booking.com.
Byłeś/byłaś tu?
Podziel się swymi doświadczeniami z nami.
Napisz recenzję

Często zadawane pytania (FAQ) o Hostal Betelu

Jakie zabytki blisko Hostal Betelu mogę zwiedzić?
Atrakcje, którym warto poświęcić czas to, między innymi, Tumulo Sokillete oraz Ermita de San Donato, położone odpowiednio w prawie 4 km i prawie 25 min spacerem od Hostal Betelu.
Jakie lotnisko znajduje się w pobliżu hotelu Hostal Betelu?
Lotnisko San Sebastian leży w 60 km od hotelu Hostal Betelu i dostać się tam można w ciągu 53 minut jazdy.
Czy hotel Hostal Betelu ma parking na miejscu?
Tak, hotel Hostal Betelu oferuje parking w pobliżu.
Sprawdź pokoje i ceny
Przyjazd
Wybierz datę
-
Wyjazd
Wybierz datę
Pokoje i Goście2 Gości, 1 pokój